Raport wypożyczeń | Bramki Szymona Czyża i Deiana Sorescu

Po zakończonej kolejce zmagań piłkarskich na całym świecie, czas na przedstawienie tego, jak w swoich meczach poradzili sobie zawodnicy wypożyczeni z Rakowa.

W rozgrywkach tureckiej Süper Lig po raz kolejny wystąpił Deian Sorescu. Rumun rozegrał pełne spotkanie w barwach Gaziantep FK przeciwko Trabzonsporowi (2:4), w którym strzelił gola i zanotował asystę przy trafieniu swojego rodaka, Denisa Drăguşa.

Udane spotkanie ma za sobą również Szymon Czyż, który otworzył wynik meczu wygranego przez Górnik Zabrze z Łódzkim Klubem Sportowym (4:1), a w 62. minucie został zastąpiony przez Lukasa Podolskiego. W poniedziałkowy wieczór między słupkami w Koronie Kielce po raz kolejny stanął Xavier Dziekoński. Jego zespół zremisował z Puszczą Niepołomice, 1:1.

W 1 Lidze, cały mecz w bramce Miedzi Legnica rozegrał Jakub Mądrzyk, a jego ekipa musiała na własnym stadionie uznać wyższość Znicza Pruszków (1:2). Mecze na trzecim szczeblu rozgrywkowym rozegrali dwaj zawodnicy Rakowa przebywający na wypożyczeniach. Jakub Rajczykowski rozegrał pełne 90 minut przegranego starcia z Wisłą Puławy i wpuścił jedyną bramkę w tym meczu. Tomasz Walczak wszedł zaś na plac gry przed rozpoczęciem II połowy domowego spotkania Pogoni Siedlce z Radunią Stężyca (0:3).