Przegląd prasy po meczu Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa

Raków Częstochowa zremisował ze Stomilem Olsztyn 1:1 w meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi. Co pisano w mediach po tym spotkaniu? Zapraszamy na krótki przegląd prasy.

SportoweFakty: Koniec znakomitej passy Rakowa Częstochowa. Lider zatrzymany w Olsztynie

SportoweFakty remis Rakowa w Olsztynie określają mianem niespodzianki. Zaznaczają także, że to spotkanie miało dwa różne oblicza - w pierwszej połowie dominował Raków, w drugiej Stomil.

Onet.pl: Stomil Olsztyn zatrzymał lidera z Częstochowy

W swojej relacji Onet.pl zaznacza, że piłkarze Stomilu Olsztyn dzielnie walczyli do ostatnich minut, co dało im wyrównanie i koniec końców jeden punkt do tabeli.

PolsatSport.pl: Rewelacyjny Stomil zatrzymał Raków!

Dobra postawa podopiecznych Piotra Zajączkowskiego nie umknęła też Polsatowi Sport, który piłkarzy Stomilu Olsztyn nazywa “rycerzami wiosny”.

Weszło: Piękna wiosna w Olsztynie trwa w najlepsze

O dobrej rundzie wiosennej w wykonaniu Stomilu pisze też Weszło. W swoim tekście wskazuje też, że główną bronią zespołu z Olsztyna były stałe fragmenty gry.

Gol24: Nie taki Raków straszny. Stomil ugrał z nim punkt

Gol24 wystawił spotkaniu Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa notę atrakcyjności 5/10. Zwraca też uwagę na to, że obie drużyny mogą być zadowolone z cennego punktu - dla częstochowian przybliżającego do awansu, dla olsztynian dającego nadzieję w walce o utrzymanie.

Interia: Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1-1 w 25. kolejce 1. ligi

Interia.pl zauważa, że w sobotnim spotkaniu spotkały się dwie niepokonane w 2019 roku drużyny - po meczu ten stan nie uległ zmianie.