Raków – Jarota Jarocin 1:1 (1:0)

Piłkarze Rakowa zremisowali z Jarotą Jarocin 1:1. Bramkę dla czerwono – niebieskich strzelił w pierwszej połowie Kamil Witczyk. Częstochowianie kończyli mecz w „dziewiątkę” po czerwonych kartkach: Piotra Ceglarza oraz Łukasza Kmiecia.
Piłkarze Rakowa zremisowali z Jarotą Jarocin 1:1. Bramkę dla czerwono – niebieskich strzelił w pierwszej połowie Kamil Witczyk. Częstochowianie kończyli mecz w „dziewiątkę” po czerwonych kartkach: Piotra Ceglarza oraz Łukasza Kmiecia. Częstochowa, 14. maja – godz. 17:00 RAKÓW – JAROTA JAROCIN 1:1 (1:0) 1:0 Witczyk (23, bez asysty) 1:1 Garbarek (82, asysta Juracki) SĘDZIOWAŁ: Wojciech Sawa. ŻÓŁTE KARTKI: Kmieć, P. Kowalczyk, Hyra, Ceglarz (Raków) – Juracki, Bartoszak, Pawlak, Cierniewski, Kieliba (Jarota). CZERWONE KARTKI: Ceglarz (za dwie żółte), Kmieć. WIDZÓW: 700. RAKÓW: Kos – Kmieć, Górecki, Hyra, P. Kowalczyk – Ogłaza – Witczyk (65. Gajda), Gajos (90. A. Świerk), Lenartowski (86. Sieradzki), Nocuń (46. Czerwiński) – Ceglarz. JAROTA: Brzostowski – Oczkowski, Kieliba, Garbarek, Śliwa – Juracki – Matuszewski, Skowron (67. Cierniewski), Danielak (75. Witkowski) – Pawlak, Bartoszak.