RAKÓW x 4F:

W NASZYCH ŻYŁACH PŁYNIE CZERWONO-NIEBIESKA KREW!
Raków Częstochowa i 4F prezentują nowe stroje meczowe, w których "Medaliki" będą występować w sezonie 2022/2023!

Czerwono-niebieska krew wypełnia nasze serca i ciała, sprawiając, że wszyscy jesteśmy jednością. Nieważne, czy dobrze znasz klubową historię, czy stawiasz pierwsze kroki, kibicując ukochanej drużynie. Każdy z nas nosi barwy z dumą! Wspólnie z nowym partnerem technicznym inaugurujemy kampanię "W naszych żyłach płynie czerwono-niebieska krew", a jej pierwszym elementem są nowe stroje meczowe w klubowych barwach.Stroje domowe

Domowa koszulka meczowa nosi wzór tętniący życiem oparty na szacie graficznej, która towarzyszyć nam będzie na co dzień przez cały nadchodzący sezon. Podobnie jak kolekcja marki 4F, koszulka została wyprodukowana w Polsce i wykonana z najwyższej jakości materiału. Jest elastyczna i świetnie przepuszcza powietrze, nie gromadząc przy tym wilgoci. Dzięki technologii 3D HIGHCREST herb klubu umieszczony na sercu prezentuje się jeszcze lepiej i oddaje najdrobniejsze szczegóły. 
Czerwono-niebieską koszulkę w wersji domowej uzupełniają niebieskie spodenki zakończone krawędzią z głównym motywem wizualnym strojów oraz czerwono-niebieskie getry.


Stroje wyjazdowe

Na koszulce wyjazdowej dominuje kolor bieli przeplatanej szarością. Na krańcach rękawków znajdują się czerwono-niebieskie krawędzie. W podobnej kolorystyce zaprojektowany został kołnierzyk. Komplet meczowy uzupełniają białe spodenki i biało-niebieskie getry. Napiszcie nam w mediach społecznościowych, jak je oceniacie!
Gdzie kupisz nowe stroje meczowe?

- online: SKLEP.RAKOW.COM

- Raków FanStore przy stadionie, ul. Limanowskiego 83 (od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00)

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej, Al. Wojska Polskiego 207 (od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00)

- Sklep 4F w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00; dostępne od 11 lipca)


Trzeci komplet


Prezentujemy trzeci komplet koszulek meczowych, w których debiut przypada na rewanżowy mecz Ligi Konferencji Europy UEFA ze Slavią Praga! Trykoty przygotowane przez sponsora technicznego, firmę 4F są dostępne w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.