Mała Akademia Raków

„Bo wszystkie wielkie rzeczy mają swój mały początek”

Z naszej pasji do piłki nożnej i kształtowania młodych sportowców, zrodziła się Mała Akademia Raków. Głęboko wierzymy, że poznanie potrzeb i predyspozycji dziecka to podstawa każdego treningu. Umiejętne wykorzystanie wiedzy w połączeniu z wytrwałością i cierpliwością to klucz do najlepszego rozwoju każdego zawodnika. 

Mała Akademia Raków to część Akademii Raków Częstochowa, która skupia się na rozwoju umiejętności piłkarskich wśród najmłodszych. Rozumiejąc jak duże znaczenie ma na tym etapie rozwoju dziecka sport i zabawa, Mała Akademia oferuje zajęcia, które dostosowane są do potrzeb i umiejętności najmłodszych.W ofercie Małej Akademii Raków znajdują się zajęcia:
Raków Kids – zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, prowadzone na terenie przedszkoli. W roku szkolnym 2022/2023 obecne były w 13 placówkach Częstochowy i okolic. Placówki zainteresowane naszymi zajęciami zapraszamy do kontaktu. 

Raków Junior – zajęcia dla dzieci z roczników 2019 - 2015.  Prowadzone na boiskach i orlikach na terenie Częstochowy i okolic. Zajęcia są formą dodatkowego treningu, dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem trenerów Akademii Raków. 

Aktualnie treningi odbywają się:
  • poniedziałki i czwartki, dzielnica Raków, stadion Raków Częstochowa
  • poniedziałki, dzielnica Kiedrzyn, boisko Orła Kiedrzyn przy ulicy Zakopiańskiej
  • środy, Olsztyn, orlik przy ulicy Zielonej
  • czwartki, Mykanów, orlik przy ulicy Słonecznej
  • czwartki, Wręczyca Wielka, orlik przy ulicy Sportowej 2
Kontakt i informacje
  • Katarzyna Fossa-Szczepaniak, manager Małej Akademii Raków, tel: 503 114 455
  • Adam Jaschik, koordynator sportowy, tel: 734 104 124