Autografy i FanKarty

AUTOGRAFY MEDALIKÓW - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA Chcę zdobyć autografy moich idoli. Gdzie mogę spotkać piłkarzy Rakowa Częstochowa?

1. Strefa FanZone 


Autografy zawodników Rakowa możesz zdobyć przed każdym meczem przy Limanowskiego 83. Trzy godziny przed pierwszy gwizdkiem rozpoczyna działanie strefa FanZone. Jest to miejsce, w którym każdy może miło spędzić czas przed meczem Medalików.

W strefie FanZone czeka na Was wiele atrakcji: zabawy z udziałem profesjonalnych animatorek, konkurencje zręcznościowe, gry terenowe, zabawy plastyczne, małpi gaj, malowanie twarzy, strefę gastronomiczną, a także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Rycerzem Medalikiem.

Jedną z atrakcji podczas strefy FanZone jest też spotkanie z zawodnikiem. Piłkarze są do dyspozycji kibiców około 45 minut, podczas których rozdają autografy i pozują do zdjęć. Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz, spotkania z idolami, a następnie głośnego dopingu przez całe spotkanie.2. Spotkania na trybunach


Często organizujemy spotkania z piłkarzami już na trybunach. Przychodząc wcześniej na mecz, nie tylko możesz zagrzewać zespół już podczas rozgrzewki, ale także spotkać się ze swoim ulubionym zawodnikiem. Śledząc media społecznościowe klubu, dowiesz się, jaki piłkarz pojawi się przy danej trybunie. Z reguły piłkarze spędzają około 30 minut przy trybunie.3. Eventy

Warto śledzić media społecznościowe klubu. Piłkarze często biorą udział w wydarzeniach organizowanych na terenie Częstochowy oraz okolicznych gmin i miejscowości. Wszystkie informacje są publikowane na bieżąco na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Zachęcamy do zaobserwowania i pozostanie w kontakcie.4. Limanowskiego 83

Piłkarze większość treningów odbywają w godzinach 9:00 - 15:00 na klubowych obiektach przy ulicy Limanowskiego 83 w Częstochowie. Większość zawodników chętnie rozda kilka autografów przed lub po sesji treningowej.Odwiedziny przy #L83 to też dobra okazja, żeby kupić czerwono-niebieskie gadżety w Raków FanStore, którego wejście znajduje się przy pętli tramwajowej. Piłkarze mogą podpisać klubowy gadżet, a Wy będziecie mieli wspaniałą pamiątkę.Czy mogę otrzymać autografy poprzez wysłanie listu?
Aby otrzymać autografy drogą listowną, należy wysłać na poniższy adres podpisaną kopertę zwrotną wraz ze znaczkiem:

Raków Częstochowa, ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowaz dopiskiem “Autografy”.

Postaramy się wysłać autografy piłkarzy, o których prosicie. Maksymalnie w jednym liście prześlemy Wam 5 podpisanych kart. Natomiast musicie pamiętać, że otrzymujemy bardzo dużo próśb i spełnienia waszego życzenia może zająć nawet trzy tygodnie. Jeśli w tym czasie nie uda nam się skomplementować kart z autografami, o które prosicie, dołączymy do listu losowe podpisy zawodników.