Informacje

Klub Biznesu Mistrza Polski – Rakowa Częstochowa


Klub Biznesu Raków rozpoczął swoją działalność 3 marca 2017 roku. Początkowo KBR tworzyło 45 członków, jednak stopniowo liczba ta rosła i na dziś mamy już ponad 100 Klubowiczów. Duży przyrost nowych partnerów świadczy o dobrym pomyśle i możliwościach, jakie KBR oferuje swoim członkom. Bardzo dobre rozeznanie i kontakty wśród firm w regionie, i nie tylko, pozwalają Koordynatorowi KBR na szybkie i sprawne umożliwienie nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy firmami, co przekłada się na szybszą budowę nowych relacji biznesowych. Bardzo ważnym ogniwem w strategii KBR są jego koordynatorzy, którzy w każdej chwili są do dyspozycji Klubowiczów, aby pomagać im w umawianiu możliwie jak największej liczby spotkań z firmami działającymi przy Partnerskich Klubach Biznesu i nie tylko.

Obecni sponsorzy i partnerzy klubu.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Klubu Biznesu Raków zachęcamy do kontaktu.

Dyrektor Klubu Biznesu Rakowa Częstochowa - Sylwia Taranek[email protected]
Klub Biznesu Rakowa Częstochowa – Adam Wojtysiak[email protected]

 Strategia Działania KBR

Podstawową formą działania Klubu Biznesu Raków, jest organizowanie spotkań, które pomagają Klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Oprócz tego KBR oferuje liczne spotkania integracyjne, podczas których nasi Klubowicze mają okazję lepiej poznać swoje firmy. Przykładem jest chociażby RAKÓW BUSINESS CLUB EXPO, które cieszyło się ogromną popularnością i zakończyło się sukcesem.

Wyłączając spotkania biznesowe nasi Klubowicze często biorą udział w różnego rodzaju eventach, które służą wspólnej integracji. Do takich wydarzeń zaliczamy:

  • Strefy VIP podczas wszystkich meczów Rakowa Częstochowa w roli gospodarza
  • Turnieje piłki nożnej organizowane przez Klub Biznesu Rakowa Częstochowa
  • Wspólne, zorganizowane wyjazdy na mecze Rakowa i nie tylko
  • Degustacje zagranicznych dań, whisky lub wina
  • Wyjazdy dwudniowe