Informacje

Klub Biznesu Raków

KBR zaczęło swoja działalność 03.03.2017. Na początku rozpoczęliśmy działalność w towarzystwie 45 Klubowiczów, aktualnie Klub liczy ponad 100 członków. Duży przyrost nowych partnerów świadczy o dobrym pomyśle i możliwościach, jakie KBR oferuje swoim Klubowiczom. Bardzo dobre rozeznanie i dobre kontakty wśród firm w regionie i nie tylko, pozwalają Koordynatorowi KBR na szybkie i sprawne umożliwienie nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy firmami, co przekłada się na szybszą budowę nowych relacji biznesowych.

 

Bardzo ważnym ogniwem w strategii KBR są jego koordynatorzy, którzy w każdej chwili są do dyspozycji Klubowiczów, by pomagać im w umawianiu możliwie jak największej ilości spotkań z firmami działającymi przy Partnerskich Klubach Biznesu i nie tylko.

 
Strategia Działania KBR

Podstawową formą działania KBR jest organizowanie spotkań, które pomagają Klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Śniadania Biznesowe Otwarte –  spotkania organizowane raz w miesiącu. Uczestniczą w nich firmy będące Klubowiczami, jak również firmy spoza Klubu chcące zapoznać się z ofertą KBR oraz PKB.

Zamknięte Spotkania Klubowiczów – przeznaczone są tylko dla firm będącymi Klubowiczami KBR. Charakteryzują się one dużą różnorodnością oraz dużą skutecznością w nawiązywaniu nowych wartościowych kontaktów:

●     Spotkania co 2 tygodnie (śniadanie lub lunch)

●     Wyjazdy na mecze Reprezentacji Polski oraz na mecze najlepszych klubów w Europie

●     Turnieje w kręgle, badmintona, golfa

●     Mecze w piłkę nożną dla Klubowiczów

●     Degustacje whisky lub wina

●     Wyjazdy dwudniowe (ok. raz na pół roku)

Większość spotkań zamkniętych rozpoczyna się spotkaniem typowo biznesowym, na którym koordynator prezentuje firmy oraz obszary ich działania.  Następnie rozmawiamy o wspólnych potrzebach i rozwiązaniach biznesowych dla naszych partnerów. 

Wszystkich zainteresowanych wejściem do Klubu Biznesu Raków zachęcamy do kontaktu.

Key Account Manager, Sylwia Taranek, nr. tel. 510 404 093, [email protected]