Informacje

Klub Biznesu Raków

KBR zaczęło swoja działalność 03.03.2017. Na początku rozpoczęliśmy działalność w towarzystwie 45 Klubowiczów, aktualnie Klub liczy ponad 100 członków. Duży przyrost nowych partnerów świadczy o dobrym pomyśle i możliwościach, jakie KBR oferuje swoim Klubowiczom. Bardzo dobre rozeznanie i dobre kontakty wśród firm w regionie i nie tylko, pozwalają Koordynatorowi KBR na szybkie i sprawne umożliwienie nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy firmami, co przekłada się na szybszą budowę nowych relacji biznesowych.

 

Bardzo ważnym ogniwem w strategii KBR są jego koordynatorzy, którzy w każdej chwili są do dyspozycji Klubowiczów, by pomagać im w umawianiu możliwie jak największej ilości spotkań z firmami działającymi przy Partnerskich Klubach Biznesu i nie tylko.


Partnerskie Kluby Biznesu        
                

Klub Biznesu Raków należy do ogólnopolskiego projektu, który polega na tworzeniu Klubów Biznesu przy klubach sportowych. Klub Biznesu dla przedsiębiorców to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dzięki czemu firmy zwiększają sprzedaż swoich produktów lub usług. Klub sportowy zyskuje dzięki temu nowych sponsorów, którzy oprócz świadczeń reklamowych i promocyjnych mają również możliwości biznesowe. Będąc naszym klubowiczem, masz możliwość korzystania z ponad 25 Klubów Biznesu w całej Polsce oraz otrzymasz dostęp do ogólnopolskiej bazy przedsiębiorców. 

 
Strategia Działania KBR

Podstawową formą działania KBR jest organizowanie spotkań, które pomagają Klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Śniadania Biznesowe Otwarte –  spotkania organizowane raz w miesiącu. Uczestniczą w nich firmy będące Klubowiczami, jak również firmy spoza Klubu chcące zapoznać się z ofertą KBR oraz PKB.

Zamknięte Spotkania Klubowiczów – przeznaczone są tylko dla firm będącymi Klubowiczami KBR. Charakteryzują się one dużą różnorodnością oraz dużą skutecznością w nawiązywaniu nowych wartościowych kontaktów:

●     Spotkania co 2 tygodnie (śniadanie lub lunch)

●     Wyjazdy na mecze Reprezentacji Polski oraz na mecze najlepszych klubów w Europie

●     Turnieje w kręgle, badmintona, golfa

●     Mecze w piłkę nożną dla Klubowiczów

●     Degustacje whisky lub wina

●     Wyjazdy dwudniowe (ok. raz na pół roku)

Większość spotkań zamkniętych rozpoczyna się spotkaniem typowo biznesowym, na którym koordynator prezentuje firmy oraz obszary ich działania.  Następnie rozmawiamy o wspólnych potrzebach i rozwiązaniach biznesowych dla naszych partnerów. 

Wszystkich zainteresowanych wejściem do Klubu Biznesu Raków zachęcamy do kontaktu.

Key Account Manager, Sylwia Taranek, nr. tel. 697 487 746, [email protected]