Dla mediów

Kontakt dla mediów / Contact for media:

Michał Szprendałowicz

Rzecznik prasowy / Press officer

tel. 500 096 900

e-mail: [email protected]

Akredytacje dziennikarskie:

Od początku sezonu 2022/2023 na mecze rozgrywane w PKO Ekstraklasie przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje stałe lub jednorazowe swoje aplikacje mogą składać za pośrednictwem wirtualnego biura prasowego, które znajduje się tutaj: https://www.accredito.com/rks-rakow.

Dziennikarze, którzy nie posiadają kont w systemie accredito, muszą się zarejestrować w systemie. Więcej informacji o tym, jak to zrobić, można znaleźć w TYM miejscu: https://accredito.com/faq.

Wnioski o akredytacje przyjmowane są do dwóch dni roboczych przed datą rozegrania meczu.REGULAMIN PRACY MEDIÓW PODCZAS MECZÓW PKO EKSTRAKLASY

REGULAMIN WSPÓŁPRACY Z MEDIAMI

HERB KLUBU DO POBRANIA 

BRAND BOOK RAKÓW CZĘSTOCHOWA
Dostępność dla mediów

Informujemy, że zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków pozostają do dyspozycji mediów po każdym meczu ligowym lub kontrolnym oraz po zakończeniu każdych zajęć treningowych w ciągu tygodnia po wcześniejszych ustaleniach z rzecznikiem prasowym Klubu. Prośby o aktualny harmonogram należy kierować na adres mailowy: [email protected]

 

W związku z powyższym zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków nie mają obowiązku udzielania przedstawicielom mediów wywiadów telefonicznych w innych terminach niż wymienione w harmonogramie.