Dla mediów

Kontakt dla mediów:

Daria Wollenberg

rzecznik prasowy

tel. 500 096 900

e-mail: [email protected] 

Akredytacje dziennikarskie:

Od początku sezonu 2019/2020 na mecze rozgrywane w PKO Ekstraklasie przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje stałe lub jednorazowe swoje aplikacje mogą składać za pośrednictwem wirtualnego biura prasowego, które znajduje się tutaj: https://www.accredito.com/rks-rakow.

Dziennikarze, którzy nie posiadają kont w systemie accredito, muszą się zarejestrować w systemie. Więcej informacji o tym, jak to zrobić, można znaleźć w TYM miejscu: https://accredito.com/faq.

Wnioski o akredytacje przyjmowane są do dwóch dni roboczych przed datą rozegrania meczu.


W sezonie 2019/2020 piłkarze Rakowa swoje mecze domowe rozgrywać będą na stadionie GIEKSA ARENA w Bełchatowie. Dokładna lokalizacja stadionu oraz mapka dojazdu znajduje się w zakładce WSZYSTKO O STADIONIE.


REGULAMIN PRACY MEDIÓW NA STADIONIE W BEŁCHATOWIE PODCZAS MECZÓW PKO EKSTRAKLASY

REGULAMIN WSPÓŁPRACY Z MEDIAMI

HERB KLUBU DO POBRANIA 

 

BRAND BOOK RAKÓW CZĘSTOCHOWADostępność dla mediów

Informujemy, że zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków pozostają do dyspozycji mediów po każdym meczu ligowym lub kontrolnym oraz po zakończeniu każdych zajęć treningowych w ciągu tygodnia po wcześniejszych ustaleniach z rzecznikiem prasowym Klubu. Szczegółowe informacje na temat zajęć piłkarzy RKS Raków w każdym kolejnym tygodniu udostępniamy drogą elektroniczną. Prośby o aktualny harmonogram należy kierować na adres mailowy: [email protected]

 

W związku z powyższym zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków nie mają obowiązku udzielania przedstawicielom mediów wywiadów telefonicznych w innych terminach, niż wymienione w harmonogramie.