Czerwono-Niebieska Lekcja

Zaproś piłkarzy do swojej szkoły! Zachęcamy szkoły, przedszkola i organizacje społeczne do wzięcia udziału w akcji "Czerwono-Niebieska Lekcja", w ramach której piłkarze pierwszej drużyny Rakowa będą gościć w placówkach oświatowych Częstochowy i regionu.

W ramach akcji Czerwono-Niebiescy wyruszą na spotkania z uczniami, którzy będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, zebrać autografy i zrobić sobie selfie z zawodnikami. Będzie też okazja do rozmowy o wartościach płynących z uprawiania sportu i zdrowego stylu życia. Spotkaniom towarzyszyć będą konkursy z nagrodami. Ponadto każda placówka, którą odwiedzą nasi piłkarze, otrzyma specjalny czerwono-niebieski certyfikat.

 

Zgłoszenie się do akcji jest bardzo proste! Dyrektorzy, nauczyciele i opiekunowie mogą wysłać zgłoszenie lub zapytanie na adres mailowy [email protected]. W tytutle wiadomości należy umieścić hasło "Czerwono-Niebieska Lekcja", a w treści adres i nazwę placówki. Po otrzymaniu wniosku w niedługim czasie przedstawiciele klubu skontaktują się w celu ustalenia szczegółów wizyty. Jesteś uczniem? Daj znać swoim nauczycielom o akcji!