100 lat minęło...

No i stało się. Wybiły pierwsze minuty nowego, 2021 roku. Tym samym Raków Częstochowa wchodzi do elitarnego grona klubów o stuletniej historii. Pewnie niewielu czekało na to wydarzenie. Wszak do niedawna jeszcze częściej zdarzało nam się drżeć o byt niż spoglądać w przyszłość. Teraz jednak okazji do świętowania mamy bez liku. Nowa rzeczywistość zawitała na Limanowskiego 83 i zamierzamy wykorzystać ten piękny jubileusz, by wybawić Was za wszystkie czasy.

Czeka nas pół roku jazdy bez trzymanki. Do lipca przygotowaliśmy wiele atrakcji. Pojawią się projekty przypominające częstochowianom i nie tylko historię naszego klubu, będziemy szokować i zaskakiwać, wzruszać i zachęcać do przemyśleń. Pojawią się ekskluzywne, pamiątkowe produkty, które zakupić będzie można wyłącznie w roku stulecia. No i oczywiście tort. Tort będzie również. Ale ćśśś, póki co to tajemnica.

 

Obserwujcie nas uważnie przez najbliższe pół roku. Bawcie się z nami. I oczywiście kibicujcie. Obietnica najlepszego wyniku w historii klubu na stulecie istnienia wciąż obowiązuje! Póki co jednak, porozmawiamy trochę o marzeniach!