4F Partnerem Technicznym Rakowa Częstochowa

4F i Raków Częstochowa od 1 lipca łączą siły. Druga drużyna PKO BP Ekstraklasy rozpocznie kolejny sezon rozgrywkowy w nowych strojach meczowych zaprojektowanych i wyprodukowanych w całości w Polsce. Po raz pierwszy w historii klubu zawodnicy otrzymają także dedykowane koszulki treningowe. Nie zmieni się jedno – trener Marek Papszun nadal będzie mógł pochwalić się charakterystyczną niebieską czapką.

Raków Częstochowa to kolejny reprezentant piłkarskiej Ekstraklasy, który od sezonu 2022/2023 wybiegnie na boisko w strojach 4F. Jako Partner Techniczny, marka zapewni drużynie stroje meczowe i treningowe oraz akcesoria.

 

- Cieszymy się, że polska firma będzie nam towarzyszyć w procesie rozwoju klubu. 4F to uznana marka w świecie sportu, dlatego wierzymy, że sprzęt przypadnie do gustu drużynie i kibicom. Jesteśmy w przededniu prezentacji nowych strojów meczowych, w których już niedługo zobaczymy naszych piłkarzy – mówi prezes Rakowa Częstochowa, Adam Krawczak.

 

W ramach projektu Teamwear, marka 4F zapewnia wszystkim partnerskim drużynom unikalne, dedykowane wzory strojów meczowych, które nie zostaną powielone w innych projektach. 

 

W nowych strojach, których motywem przewodnim są charakterystyczne klubowe barwy, piłkarze Rakowa po raz pierwszy wystąpią podczas najbliższego sparingowego meczu z Wisłą Płock.

 

- Jesteśmy pod wrażeniem rozwoju, jaki Raków Częstochowa zanotował w kilku ostatnich sezonach rozgrywkowych. Wysoki poziom organizacyjny i sportowy klubu sprawia, że drużyna konsekwentnie walczy o najwyższe cele na arenie polskiej i międzynarodowej. To kolejne znaczące partnerstwo, jakie ogłaszamy w ramach rozwijanego przez nas projektu 4F Teamwear – zaznacza Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF SA, właściciela marki 4F.

 

Raków Częstochowa to już trzeci – obok Korony Kielce i Piasta Gliwice – klub PKO BP Ekstraklasy, który rozpocznie nowy sezon w strojach 4F. Wkrótce dołączy do nich kolejna drużyna.

 

4F dostarcza również stroje do klubów reprezentujących inne dyscypliny sportu. Zapewnia odzież teamwearową m.in. dwukrotnym triumfatorom Ligi Mistrzów w piłce siatkowej – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a także wszystkim szesnastu klubom Energa Basket Ligi mężczyzn. Od stycznia tego roku marka jest również Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w koszykówce. Wkrótce ogłosi kolejne partnerstwa w ramach projektu Teamwear.