Adam Krawczak odchodzi z Rakowa

Z końcem lutego pracę w klubie zakończy dotychczasowy prezes, Adam Krawczak. W zarządzie pozostanie powołany niedawno na stanowisko wiceprezesa Dawid Krzętowski.

- Czas spędzony w Rakowie oceniam bardzo pozytywnie. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi. Chciałbym im podziękować za owocną współpracę. Piłka nożna od zawsze była moją pasją i dziś mogę śmiało powiedzieć, że to była wielka przygoda, której nigdy nie zapomnę. Życzę całej społeczności skupionej wokół klubu, by na koniec sezonu udało się zrealizować sportowe cele i spełnić marzenia o mistrzostwie – podkreśla Adam Krawczak.

 

- Dziękuję Adamowi za wspólną pracę wykonaną na rzecz klubu i życzę mu powodzenia w dalszej karierze. Co do konstrukcji zarządu, to wyprzedzając tę zmianę, na stanowisko wiceprezesa już wcześniej został powołany Dawid Krzętowski, który w zasadzie przejął już zadania dotyczące organizacji czy finansów. Decyzje odnośnie tego kto zastąpi Adama Krawczaka, na stanowisku prezesa, zapadną w najbliższych dniach. Przed nami decydujący czas w kontekście końcowych rozstrzygnięć. Wierzę, że ze wsparciem kibiców i całego środowiska zrealizujemy nasze aspiracje – mówi Michał Świerczewski, właściciel Rakowa.

 

Prezesowi Adamowi Krawczakowi życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!