Akademia Raków gościła słuchaczy kursu UEFA A

W dniach 9-10 kwietnia na obiektach Akademii Raków odbyła się wizyta studyjna kursu UEFA A organizowanego z ramienia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Akademia Raków nie po raz pierwszy gościła słuchaczy kursów trenerskich. W ostatnich miesiącach przy Limanowskiego odbyły się wyjazdy studyjne kursów organizowanych przez Wielkopolski i Podkarpacki ZPN. 

 

– Lubelski ZPN to kolejny po Podkarpackim ZPN i Wielkopolskim ZPN, który zdecydował się na wizytę studyjną w Akademii Raków. Świadczy to o tym, iż praca wykonywana zarówno w klubie, jak i w Akademii jest w kraju opiniowana pozytywnie. Cieszymy się z zaufania, którym obdarzył nas Lubelski Związek Piłki Nożnej oraz z możliwości przekazania naszej wiedzy prelegentom kursu UEFA A – komentuje dyrektor Akademii Raków, Dariusz Grzegrzółka.

 

Agenda wizyty studyjnej kursu UEFA A Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zawiera m.in. omówienie przygotowania motorycznego i monitoringu obciążeń w Akademii Raków, spotkanie ze szkoleniowcem pierwszego zespołu, a także obserwację treningu juniorów starszych oraz drużyny rezerw.