Akademia Raków nadal ze złotą gwiazdką!

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył kolejny cykl programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Akademia Raków ponownie otrzymała najwyższy - złoty certyfikat!

Nasza akademia znalazła się w gronie 37 szkółek w kraju, które mogą legitymować się najwyższym certyfikatem przez najbliższe dwa lata. 

 

- Przyznanie Złotej Gwiazdki dla Akademii Raków na lata 2022-2023 to na pewno wyróżnienie i duża satysfakcja z dobrze wykonywanej pracy. Cieszy najbardziej fakt, że program szkolenia, który przedstawiliśmy dostał maksymalną liczbą punktów. To pokazuje  jak bardzo dobra jest technologia w, której pracujemy, a którą wdrożył w Akademii dyrektor Marek Śledź. Chciałbym w tym miejscu podziękować trenerowi Pawłowi Nocuniowi, który jest naszym administratorem certyfikacji. Paweł wykonał kapitalną pracę. Paweł dziękuję! - nie krył zadowolenia wicedyrektor Akademii, odpowiedzialny między innymi za certyfikację, trener Dariusz Grzegrzółka

 

Przypomnijmy, że Akademia Raków uczestniczy we współzawodnictwie na poziomie centralnym we wszystkich możliwych rozgrywkach młodzieżowych. W tym roku rozpoczęła także działalność sekcja kobieca Rakowa, a także otwarta została bursa dla uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego.