Akademia Raków zagra na turnieju Opalenica Cup | ZAPOWIEDŹ

W dniach 13-14.04 piłkarze Akademii Raków będą przebywać w Opalenicy na międzynarodowym turnieju piłkarskim. Udział w nim weźmie Raków Częstochowa U11 i U10.

Turniej EURO SYSTEM OPALENICA CUP 2019 odbędzie się w Opalenicy, 10-tysięcznym mieście w województwie wielkopolskim. W trakcie wcześniejszych edycji tego turnieju bramki zdobywali tacy piłkarze, jak Arkadiusz Milik czy Robert Lewandowski. Miejscem zmagań będzie Centrum Sportowe RemeSPORT, jeden z największych ośrodków treningowo-sportowych w Europie Środkowej.

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA U11

Podopieczni trenera Adama Studnickiego zmierzą się w kategorii roczników 2008. Ich mecze będą trwały 18 minut, a na boisku znajdować będzie się mogło 7 zawodników (6 graczy w polu i bramkarz). Wśród rywali częstochowskiego zespołu znajdują się takie zespoły, jak APN GKS Tychy, Chemnizter FC czy Stomil Olsztyn.

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA U10

Trener Patryk Kajderowicz i jego adepci zagrają z rówieśnikami z rocznika 2009. Ich mecze będą trwały 18 minut, a na boisku znajdować będzie się mogło 7 zawodników (6 graczy w polu i bramkarz). “Czerwono-Niebiescy” zmierzą się z takimi drużynami, jak Górnik Zabrze, Ślęza Wrocław czy Akademia Piłkarska Reissa Gostyń.