[Akademia] Udany debiut nowych zawodniczek

Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej w sekcji młodziczek będą występowały nowe piłkarki. Zawodniczki mają za sobą udany debiut - wygrały 3:1 z SWD Wodzisław Śląski.

Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej do sekcji Młodziczek dołączyło kilka nowych zawodniczek, które będą reprezentować barwy Rakowa Częstochowa. Natasza Majoch z Futbol Family Zakopane, Wiktoria Ciesielska z Klubu UKS Gmina Rozprza. Przy Limanowskiego zamledowała się Nadia Preś. Zaczynała przygodę w M-GOKIS Praszka, a do Rakowa dołączyła z LKS Budowani Strojec.

 

To nie jedyna piłkarka, która wcześniej broniła barw klubu z Praszki. Anna Uzańska, Natalia Ujma, Liwia Bechta to kolejne zawodniczki, które zamieniły M-GOKiS na Raków.

 

- Bardzo cieszymy się, że kolejne zawodniczki trafiają do naszej sekcji. Świadczy to o rozwoju Rakowa, a przy okazji pozwoli nam na zwiększenie rywalizacji na poszczególnych pozycjach - mówi koordynatorka sekcji kobiecej, Magdalena Kapała. - Są to młode, ambitne dziewczyny, które cały czas chcą się rozwijać. Naszym celem będzie stworzyć im ku temu jak najlepsze warunki - dodaje.

 

Piłkarki mają już za sobą udany debiut w zaległym meczu Śląskiej Ligi Młodziczek z SWD Wodzisław Śląski zakończony zwycięstwem 3-1.

 

Witamy czerwono-niebieskich barwach!