[Akademia] Weekendowe sparingi

Od piątku do niedzieli nasze drużyny będą rywalizowały w kolejnych spotkaniach kontrolnych.

Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią Silesii Miechowice. To właśnie tam Raków II zmierzy się z Polonią Bytom. Będzie to kolejny pojedynek z ekipą trzecioligową. Bilans poprzednich meczów kontrolnych z ekipami z czwartego poziomu rozgrywkowego to 3 zwycięstwa i 1 remis. Pierwszy gwizdek w tym meczu zabrzmi o godzinie 11. 

 

Dokładnie o tej samej porze rozpocznie swoje spotkanie ekipa U-17. Podopieczni trenera Adama Studnickiego po ostatnim zwycięstwie nad GKS-em Bełchatów U-19 2:0 zagrają z lokalnym rywalem - Victorią Częstochowa. Zespół z ulicy Krakowskiej to aktualny lider w grupie II Klasy Okręgowej, dlatego należy spodziewać się trudnej przeprawy przed naszymi młodymi zawodnikami. 

 

Druga nasza drużyna z Centralnej Ligi Juniorów (U-15) ponownie zagra z AKS-em SMS Łódź. Tydzień temu Raków wygrał w Żarkach z tą drużyną 4:3. Tym razem spotkanie odbędzie się na Limanowskiego o godzinie 13.30. 

 

Harmonogram sparingów:

Piątek (11.02):
Raków U-9 - Stradom Częstochowa godz. 18

 

Sobota (12.02):

Raków U-12 - TMF Tomaszów Mazowiecki godz. 9

 

Raków U-13 - Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 9 /Żarki/

 

Polonia Bytom - Raków II godz. 11

 

Raków U-17 - Victoria Częstochowa /seniorzy/ godz. 11

 

Ruch Chorzów - Raków U.7 godz. 12.30

 

Ruch Chorzów - Raków U-6 godz. 12.30

 

ŁKS Łódź - Raków U-9 godz. 13

 

Raków U-15 - AKS SMS Łódź godz. 13.30

 

Raków U-14 - Chemik Kędzierzyn-Koźle 15.30

 

Raków U-8 - Sportowa Częstochowa godz. 16.30

 

Niedziela (13.02):

Raków U-16 - Kosa Konstancin godz. 12