[Akademia] Weekendowe sparingi

Powoli kończy się kolejny tydzień przygotowań do nowego sezonu, a to oznacza, że czas na porcję meczów sparingowych z udziałem naszych drużyn.

Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy zespołu U-15. Podopieczni trenera Piotra Bartyzela zmierzyli się z Motorem Lublin. Czerwono-Niebiescy okazali się lepsi i wygrali 4:2. Bramki dla nas zdobyli: Kryst (x2) oraz dwaj zawodnicy testowani. 

 

W sobotę na Limanowskiego odbędą się dwa pojedynki. O godzinie 8 ekipa U-16 zmierzy się ze Stadomiem Częstochowa. Z kolei o 10 beniaminek CLJ U-18, czyli drużyna prowadzona przez trenera Marcina Salamona zagra z Cracovią. 

 

W Woli Chorzelowskiej zespoły Rakowa U-14 i U-13 zmierzą się z ekipami Beniaminka Krosno. O 9.30 zagra nasza starsza drużyna, a o 11.30 wystąpią młodsi piłkarze. 

 

Z kolei o 11.30 w Tomaszowie Mazowieckim Raków II rozegra mecz sparingowy z tamtejszą Lechią. Nasz rywal na co dzień występuje w 3. lidze grupie 1. Będzie to kolejny - przedostatni - sprawdzian przed zaczynającymi się za dwa tygodnie rozgrywkami Zina IV Ligi. 

 

Na koniec weekendu w niedzielę będziemy świadkami jednego pojedynku. Na Limanowskiego drużyna U-17 podejmie na Limanowskiego Polonię Warszawa. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o godzinie 13.30.