[Akademia] Wyniki meczów sparingowych

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze sparingowe.

Swoje pierwsze pojedynki kontrolne w tym roku rozegrali zawodnicy rezerw oraz zespołu U-18. Obie nasze ekipy zremisowały. Raków II na wyjeździe z Górnikiem II 3:3, a Raków U-18 z Cracovią 4:4. Pozostałe nasze drużyny z piłki jedenastoosobowej wygrywały. 

 

Wcześniej, bo w środę (19.01) sparing rozegrała drużyna U-15. Podopieczni trenera Tomasza Ligudzińskiego pokonali w Kleszczowie Juventus Bydgoszcz 7:2. Gole dla nas strzelili: Małota, Herman, Bajurski, Bród, Morawiec, Kryst, Uchroński.

 

Wyniki sparingów (22.01):

Górnik II Zabrze - Raków II 3:3 (bramki dla Rakowa: Kubik, Niedziałkowski, Głasek)

 

Cracovia - Raków U-18 4:4 (bramki dla Rakowa: Rogula, Jezierski x3)

 

Cracovia - Raków U-17 2:3 (bramki dla Rakowa: Głowiński, Cieślak, Rozwadowski)

 

Raków U-16 - Ruch Radzionków U-17 6:0 (bramki dla Rakowa: Maćkowiak, samobójcza, Jurasik, Śladowski, Kryst, Mras)

 

Raków U-14 - GKS Tychy U-15 4:3 (bramki dla Rakowa: Małota x3, Gliźniewicz)

 

GKS Katowice - Raków U-13 2:11 (bramki dla Rakowa: Liberda, Jaschik x3, Rosiak, zaw. testowany 1, zaw. testowany 2, Smuda, Pytel, Pluta x2)