Aktualny stan zdrowia Tomasa Petraska

Wobec wielu pytań kibiców o stan zdrowia naszego zawodnika - Tomasa Petraska - przedstawiamy nasz komunikat w tej sprawie.

Tomas Petrasek doznał kontuzji podczas meczu 18. kolejki Nice 1 Ligi, w którym Raków zremisował z Miedzią Legnica 1:1. Niestety w wyniku urazu doszło do zakażenia.

W trakcie leczenia kontuzji nastąpiły komplikacje, które w chwili obecnej uniemożliwiają naszemu zawodnikowi udział w treningach. Jednocześnie uprzedzając dalsze pytania kibiców o szczegóły dotyczące stanu zdrowia zawodnika, ze względu na tajemnicę lekarską, klub wstrzymuje się z komentowaniem tej sprawy.

Pragniemy podkreślić, że Tomas jest pod opieką najlepszych specjalistów w naszym kraju, którzy dokładają wszelkich starań, aby Petrasek jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności.

Na chwilę obecną nie możemy podać terminu powrotu Tomasa do treningów. Wszystko uzależnione jest od dalszych postępów w leczeniu. Może się okazać, że wiosną nie zobaczymy naszego zawodnika na boisku. Należy podkreślić, że zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie zawodników.