Ależ to będzie konkurs!

Znasz się trochę na futbolu? Pamiętasz wielkie mecze Polaków na Wembley? Nie boisz się stanąć oko w oko z bramkarzem Rakowa? Powalcz o oficjalną piłkę Mistrzostw Świata w RPA z autografem Jerzego Brzęczka i weź udział w konkursie „Król jedenastego metra”. Finał w przerwie meczu z Nielbą!
Znasz się trochę na futbolu? Pamiętasz wielkie mecze Polaków na Wembley? Nie boisz się stanąć oko w oko z bramkarzem Rakowa? Powalcz o oficjalną piłkę Mistrzostw Świata w RPA z autografem Jerzego Brzęczka i weź udział w konkursie „Król jedenastego metra”. Finał w przerwie meczu z Nielbą! To będzie kolejna wielka atrakcja „Dnia Otwartych Drzwi”. Gdy tylko arbiter meczu Rakowa z Nielbą Wągrowiec odgwiżdże koniec pierwszej połowy, na murawie rozegra się zażarta batalia piłkarskich fachowców. O tym, kto zmierzy się w niedzielnym konkursie „jedenastek”, zdecyduje pierwszy etap konkursu. A jest nim odpowiedź na pytanie, które żadnemu znawcy futbolu nie powinno sprawić kłopotów:

Którzy trzej polscy piłkarze strzelali bramki dla naszej reprezentacji na słynnym londyńskim stadionie Wembley?

Wśród tych z Was, którzy znają właściwe nazwiska trzech byłych zawodników reprezentacji Polski i swoje odpowiedzi przyślą na adres: [email protected] (podając imię, nazwisko i koniecznie numer telefonu kontaktowego), wylosujemy trzech szczęśliwców. Właśnie oni w przerwie meczu z Nielbą poczują piłkarską adrenalinę – przy kilku tysiącach widzów na trybunach ustawią piłkę na jedenastym metrze i spojrzą golkiperowi „czerwono-niebieskich” prosto w oczy. Ten z nich, kto rzuty karne będzie wykonywał najlepiej, wygra oficjalną piłkę Mistrzostw Świata 2010 marki Adidas, wzbogaconą autografem Jerzego Brzęczka! Nie zwlekaj, napisz! Na Wasze odpowiedzi czekamy do oficjalnego rozpoczęcia „Dnia Otwartych Drzwi”, a więc do godz. 11:00 w niedzielę. Z wylosowanymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. >> Oficjalna strona „Dnia Otwartych Drzwi”