Andrzej Niewulis na dłużej w Rakowie!

Nasz kapitan, Andrzej Niewulis podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata.

Popularny "Niewul" na Limanowskiego trafił w czerwcu 2017 roku. W barwach Rakowa zanotował dotychczas 108 występów, zdobywając 17 bramek. Kapitan Czerwono-Niebieskich z Rakowem wywalczył awans do PKO BP Ekstraklasy, zostając najlepszym piłkarzem 2018 roku w I lidze. Minione rozgrywki dla niego i kolegów zakończyły się triumfem w Pucharze Polski oraz wicemistrzostwem kraju, a obecny sezon rozpoczeły od zwycięstwa w Superpucharze Polski oraz awansu do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA.

 

Czas spędzony w Rakowie jest najlepszy w mojej karierze. Wierzę jednak mocno, że przede mną jeszcze lepsze chwile! Jestem w klubie, który jest świetnie zorganizowany, a przede wszystkim tworzą go wspaniali ludzie oraz kibice - mówi kapitan Czerwono-Niebiescy. 

 

Andrzej Niewulis podobnie jak inni zawodnicy oraz trenerzy przedłużający kontrakt z Rakowem, zasadził w Częstochowie drzewo. 

 

Kapitanie, gratulujemy nowego kontraktu i życzymy kolejnych sukcesów w czerwono-niebieskich barwach! 

 

#NIEWUL2024