Ante Crnac: Wspieraliśmy się nawzajem

To była udana środa dla Ante Crnaca. Drużyna sięgnęła po komplet punktów, a Chorwat wpisał się na listę strzelców. Zobaczcie, co mówił po spotkaniu z Koroną Kielce.

Ante, przełamujemy się na wyjeździe i zdobywamy ważne trzy punkty. Był to trudny mecz przeciwko Koronie.

 

- Zgadza się. Był bardzo trudny. Wiedzieliśmy od początku przygotowań do tego meczu, że taki będzie. Razem realizowaliśmy wszystkie założenia przez całe spotkanie, wspieraliśmy się nawzajem i ostatecznie udało się dzięki temu wygrać.

 

Dwa szybkie trafienia, pierwsze Twojego autorstwa. To był wymarzony początek meczu. 

 

- Rozmawialiśmy o tym przed meczem, że musimy mocno wejść w to starcie. Kluczowe było pierwsze 15 minut. Zrobiliśmy to, co nam się opłaciło.

 

W drugiej połowie mieliśmy sporo okazji, jednak zabrakło jedynie skuteczności. 

 

- Czasami się tak zdarza. Próbowaliśmy rzecz jasna, dawaliśmy z siebie wszystko, ale niezwykle ważne jest to, że zagraliśmy bardzo dobrze w obronie i nie straciliśmy bramki.

 

Nadal musimy być w dobrym rytmie, ponieważ w niedzielę zagramy z ŁKS-em Łódź na wyjeździe. To również będzie trudna batalia, ponieważ ekipa rywali walczy o każdy jeden punkt, by uniknąć spadku.

 

- W polskiej Ekstraklasie, każdy mecz jest trudny. Musimy być skoncentrowani w każdym spotkaniu, dawać z siebie 100%. Jedziemy tam po to, żeby wygrać.