Architube nowym partnerem Akademii Rakowa Częstochowa!

Choć nasi młodzieżowcy mają przymusową przerwę od meczów ligowych, Akademia prężnie działa. Z radością informujemy, że firma Architube dołączyła do grona partnerów Akademii Rakowa Częstochowa.

Architube to częstochowska firma oferująca szeroki zakres usług. W szczególności koncentruje się na pracach z chmurą punktów uzyskaną dzięki technologii naziemnego skanowania laserowego. Na jej podstawie wykonują wszelkiego rodzaju opracowania, takie jak modele 3D, modele BIM czy dokumentację 2D (rzuty, przekroje, rysunki elewacji). Doświadczenie w precyzyjnych pomiarach inżynierskich i konserwatorskich firma wykorzystuje również w opracowaniach prezentacyjnych wirtualnej rzeczywistości VR (ang. virtual reality). Firma Architube pracowała przy takich projektach, jak inwentaryzacja architektoniczna kościoła pw św. Jakuba w Częstochowie, inwentaryzacja budynku Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie czy inwentaryzacja zieleni na terenie należącym do Kampinoskiego Parku Narodowego.

 

Więcej o możliwościach firmy Architube przeczytacie na stronie internetowej - TUTAJ.

 

Cieszymy się, że profesjonalizm i ostatnie osiągnięcia naszego klubu zostały docenione przez firmę Architube, która zdecydowała się zostać partnerem Akademii Czerwono-Niebieskich. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obopólne sukcesy!