Artur Lenartowski nowym członkiem Akademii

Na Limanowskiego 83 powraca wychowanek Rakowa Częstochowa! Nowym trenerem Akademii oraz piłkarzem drugiej drużyny Czerwono-Niebieskich został Artur Lenartowski.

Artur Lenartowski to wychowanek Rakowa Częstochowa. Na L83 grał jako junior, a później występował w pierwszej drużynie. Łącznie w czerwono-niebieskich barwach występował w latach 2003 - 2011 (z półroczną przerwą w 2009 roku). Później był zawodnikiem Piasta Gliwice, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko - Białej, GKS-u Bełchatów, Elany Toruń i Siarki Tarnobrzeg.

 

Teraz Artur Lenartowski powraca do Częstochowy w nowej roli. Został drugim trenerem rocznika 2004 w naszej Akademii, a także wspomoże drugą drużynę Rakowa na czwartoligowych boiskach.

 

- Jestem zadowolony z tego, że będę łączył czynne granie z trenowaniem młodzieżowców. Chcę uczyć się tego zawodu i wierzę, że stąpając krok po kroku, w przyszłości zostanę trenerem. Cieszę się, że mogę zacząć w swoim mieście, w Akademii Rakowa, której dyrektorem jest trener Marek Śledź. Praca pod jego okiem pozwoli mi się odpowiednio rozwinąć - powiedział Lenartowski.

 

Artur, witamy w domu!