Atrakcje dla kibiców na meczu Raków Częstochowa - Górnik Zabrze

Sprawdźcie, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Was przy okazji sobotniego meczu Rakowa Częstochowa z Górnikiem Zabrze.

W godzinach 14:15 - 14:45 na sektorze rodzinnym będzie czekał na Was jeden z Czerwono-Niebieskich, z którym będziecie mogli sobie zrobić zdjęcie i zdobyć autograf. O tym, z którym piłkarzem się spotkacie, poinformujemy w sobotę. Bądźcie gotowi!

 

Od godziny 13:30 do końca spotkania między sektorami B i C (w rogu trybun), a także pod sektorem D ustawione będzie stoisko naszego sklepu. Tylko w sobotę, 14 grudnia, w trakcie meczu z Górnikiem Zabrze rozpinaną bluzę Hummel kupicie w cenie 100 złotych. Do nabycia będzie również bluza softshell w cenie 149 złotych.

 

Mamy też coś dla Waszych pociech! Każdy z młodych kibiców będzie mógł skorzystać z malowania buziek i dostać balonik.

 

W przerwie meczu odbędzie się konkurs, w trakcie którego spiker wraz z trzema chłopcami z Akademii przejdą pod trybunę D, C oraz B. Na każdą z nich zostanie rzucona piłeczka tenisowa, a kto ją złapie, otrzyma od nas nagrodę w postaci klubowych gadżetów.

 

Raków - Górnik to mecz podwyższonego ryzyka, w związku z czym nie będziecie mieli możliwości zakupu piwa.

 

Przypominamy, że do piątku, do godziny 22:00 kupicie transport klubowy na sobotni mecz. W sprzedaży są także bilety na to spotkanie. Zakupu dokonacie TUTAJ.