Atrakcje dla kibiców na meczu Raków - Legia

Sprawdźcie, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Was przy okazji sobotniego meczu Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa.

W godzinach 19:15 - 19:45 na sektorze rodzinnym będzie czekał na Was David Tijanić, z którym będziecie mogli sobie zrobić zdjęcie i zdobyć autograf.

 

Mamy też coś dla Waszych pociech! Każdy z młodych kibiców będzie mógł skorzystać z malowania buziek i dostać balonik.

 

Od godziny 18:30 do końca spotkania między sektorami B i C (w rogu trybun), a także pod sektorem D ustawione będzie stoisko naszego sklepu. W sobotę obowiązywać będzie promocja walentynkowa, w ramach której drugi produkt zakupicie z 50% rabatem. Dodatkowo, w promocyjnej cenie zakupicie wszystkie bluzy z długim rękawem marki Hummel, ortaliony, a także bluzę softshellową.

 

W przerwie meczu odbędzie się konkurs, w trakcie którego spiker wraz z trzema chłopcami z Akademii przejdą pod trybunami B, C oraz D. Na każdą z nich zostanie rzucona piłeczka tenisowa, a kto ją złapie, otrzyma od nas nagrodę w postaci klubowych gadżetów.

 

Na każdej z trybun znajdziecie stoisko gastronomiczne, na którym kupicie m.in. kiełbasę (12 zł), żurek (0,4L - 5 zł), herbatę i kawę (3 zł), napoje gazowane (6 zł), popcorn (6 zł) oraz piwo bezalkoholowe (7 zł).

 

Raków - Legia to mecz podwyższonego ryzyka, w związku z czym nie będziecie mieli możliwości zakupu piwa alkoholowego.