Atrakcje dla kibiców na meczu Raków - Piast

Sprawdźcie, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Was przy okazji piątkowego meczu Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice.

W godzinach 17:15 - 17:45 na sektorze rodzinnym (sektor D) będzie czekał na Was jeden z Czerwono-Niebieskich, z którym będziecie mogli sobie zrobić zdjęcie i zdobyć autograf. O tym, który to będzie zawodnik, poinformujemy w sobotę. Bądźcie czujni!

 

Mamy też coś dla Waszych pociech! Każdy z młodych kibiców będzie mógł skorzystać z malowania buziek i dostać balonik. 

 

Od godziny 16:30 do końca spotkania między sektorami B i C (w rogu trybun), a także pod sektorem D ustawione będzie stoisko naszego sklepu. Przy okazji piątkowego meczu przygotowaliśmy dla wszyskich kibiców Rakowa dedykowane gadżety z serii #ELITARNIKIBICE. Będziemy mieli dla Was także drobne niespodzianki w naszym asortymencie. Koniecznie odwiedźcie nasze stoiska!

 

W przerwie meczu odbędzie się konkurs, w trakcie którego spiker wraz z trzema chłopcami z Akademii przejdą pod trybunami B, C oraz D. Na każdą z nich zostanie rzucona piłeczka tenisowa, a kto ją złapie, otrzyma od nas nagrodę w postaci klubowych gadżetów.

 

Między sektorami B oraz C, a także na sektorze D znajdziecie stoisko gastronomiczne, na którym kupicie m.in. kiełbasę (12 zł), herbatę i kawę (3 zł), napoje gazowane (6 zł), popcorn (6 zł) oraz piwo (7 zł).