Atrakcje dla kibiców na meczu Raków - Pogoń

Już w najbliższą niedzielę, 8 marca, Raków Częstochowa zmierzy się na GIEKSA Arenie z Pogonią Szczecin. Na tę szczególną okazję, Dzień Kobiet, przygotowaliśmy dla naszych fanek niespodziankę. Zobaczcie pełną listę atrakcji dla kibiców przy okazji tego meczu.

Ósmy marca to nie tylko święto piłki nożnej, ale także Dzień Kobiet! Z tej okazji każda fanka przy wejściu na GIEKSA Arenę otrzyma od nas mały upominek. Chcemy, byście tego dnia poczuły się wyjątkowe!

 

W godzinach 11:45 - 12:15 na sektorze rodzinnym (sektor D) będzie czekał na Was jeden z Czerwono-Niebieskich, z którym będziecie mogli sobie zrobić zdjęcie i zdobyć autograf. O tym, który to będzie zawodnik, poinformujemy w niedzielę. Bądźcie czujni!

 

Tuż po pierwszym gwizdku na sektorze rodzinnym rozdamy kartki i kredki dla najmłodszych kibiców, którzy będą mogli wziąć udział w konkursie polegającym na narysowaniu ulubionego piłkarza lub trenera Rakowa. Prace zbierzemy przed końcem pierwszej połowy, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na klubowym profilu na Facebooku. Najlepsze rysunki nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz z ŁKS-em Łódź. Autor pracy, która najbardziej spodoba się naszym piłkarzom, będzie mógł odebrać nagrodę z rąk swojego idola z boiska!

 

Dla Waszych pociech mamy coś jeszcze! Na sektorze rodzinnym każdy z młodych kibiców będzie mógł skorzystać z malowania buziek i otrzymać balonik.

 

Od godziny 11:00 do końca spotkania między sektorami B i C (w rogu trybun), a także pod sektorem D ustawione będzie stoisko naszego sklepu. Przy okazji niedzielnego meczu w niższej cenie kupicie cały asortyment dla kobiet. Dodatkowo przy zakupie damskiego artykułu drugi produkt zakupicie z 20% rabatem.

 

W przerwie meczu odbędzie się quiz dla wszystkich czerwono-niebieskich fanek! Zabawę pod każdą z trybun poprowadzi spiker, a jako nagrodę czekają na Was klubowe gadżetów.

 

Podczas niedzielnego meczu z Pogonią Szczecin zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy do puszek dla Hani, córki jednego z kibiców Rakowa, jednego z Was. Zawodnicy Rakowa wyjdą na rozgrzewkę w specjalnych koszulkach "Serduszko dla Hani". Nie pozostawajmy obojętni na los małego dziecka! Więcej o akcji "Serduszko dla Hani" przeczytacie TUTAJ.

 

Między sektorami B oraz C, a także na sektorze D znajdziecie stoisko gastronomiczne, na którym kupicie m.in. kiełbasę (12 zł), herbatę i kawę (3 zł), napoje gazowane (6 zł), popcorn (6 zł) oraz piwo (7 zł). Uwaga, uwaga! Przy okazji niedzielnego meczu, wszystkie panie herbatę i kawę otrzymają za darmo.