Bartosz Chłód zwycięzcą Turnieju w EA Sports FC24

Za nami Turniej EA Sports FC24. Piłkarskie emocje, w których uczestniczyło 64 graczy wygrał Bartosz Chłód, który w finale pokonał Krystian Chwastka.

To był weekend sportowych emocji. W sobotę Raków Częstochowa mierzył się z Cracovią, a następnego dnia na pady zmierzyli się kibice Medalików. W hali Politechniki Częstochowskiej rozegrano Turniej w EA Sports FC24. 64 uczestników rywalizowało na wirtualnych murawach, a najlepszy okazał się Bartosz "Chłodzik 02B" Chłód. Drugie miejsce zajął Krystian "Krolax" Chwastek.

Zwycięzca turnieju oprócz pamiątkowej statuetki otrzymał m.in. gamingowe biurko Control Series 140 oraz matę Control Pad, którą ufundowała częstochowska firma Eko-Light Team znana z wysokiej jakości oświetlenia, oferując swoje produkty pod kilkoma markami, takich jak: E-Light i Milagro. Pozostali uczestnicy otrzymali pakiety gadżetów od firmy x-kom, Rakowa Częstochowa i Politechniki Częstochowskiej.

Oprócz wirtualnych emocji turniejowi towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Najmłodsi mogli wziąć udział w zajęciach Małej Akademii Raków, gdzie pod czujnym okiem trenerów szlifowali swoje umiejętności. Każdy gracz serii FIFA dobrze zna tryb Volta. Dokładnie takie boisko zostało przeniesione na halę Politechniki Częstochowskiej. Tam można był rywalizować z wielokrotnym medalistą otwartych mistrzostw świata Freestyle Football - Adrianem Francem. Ten uczył także wielu trików z piłką. Oprócz tego w trakcie trwania turnieju był czynny także punkt Politechniki Częstochowskiej, Raków FanStore oraz stanowisko do nauki pierwszej pomocy.

Kliknij, by obejrzeć galerię zdjęć z turnieju.