BĘDZIE POWTÓRKA? ZAPOWIEDŹ MECZU Z PODLESIANKĄ KATOWICE

W sobotnie przedpołudnie rezerwy Rakowa zagrają domowy mecz z Podlesianką Katowice. W rundzie jesiennej Czerwono-Niebiescy wbili temu zespołowi aż 10 bramek!

Drużyna Tomasza Kuźmy wróciła w poprzedniej kolejce na zwycięskie tory. Raków II ograł na wyjeździe Szczakowiankę 6:0 i pozostaje na czele tabeli. Piłkarze Tomasza Kuźmy są w dobrej formie strzeleckiej – w Jaworznie na listę strzelców wpisało się aż sześciu z nich. 

 

W sobotę 30 kwietnia piłkarze Podlesianki zameldują się w Częstochowie z myślą o rewanżu. Najbliższy rywal Czerwono-Niebieskich zgromadził dotychczas 35 punktów i plasuje się na 7. miejscu w tabeli. Podlesianka znajduje się w peletonie pościgowym za czołową trójką, a rezerwy Rakowa oderwały się na 4 punkty od wicelidera z Radzionkowa. 

 

W poprzedniej rundzie mecz obfitował w gole – piłkarze Rakowa pokonali bramkarza Podlesianki aż 10 razy. Sztuka ta nie udała się w bieżącym sezonie żadnej innej drużynie, choć bliscy zrównania tego rezultatu byli w minionej kolejce piłkarze Rozwoju Katowice. Pokonali oni u siebie Śląsk Świętochłowice 9:0.  

 

W rekordowym spotkaniu sprzed kilku miesięcy bramki zdobywali: Tylec, Arak, Chłód, Mazurek, a także dwukrotnie Pedro, Courtney-Perkins i Krysik. Co ciekawe, do przerwy w Katowicach było 2:2. W drugiej połowie piłkarze Tomasza Kuźmy zagrali koncertowo i strzelali bramkę dosłownie co pięć minut. 

 

Czy możemy zatem spodziewać się przy #L83 powtórki? Przekonamy się już w sobotę. Czerwono-Niebiescy walczą o awans, goście o zatarcie złego wrażenia z rundy jesiennej. Start meczu zaplanowano na 11:00.