Będzie rekord? Mecz „na żywo” w RadioMarconi.pl.

Skoro piłkarze Rakowa znów wybiegają na boisko, do prowadzenia bezpośredniej transmisji na swojej antenie gotowa jest internetowa rozgłośnia RadioMarconi.pl. Początek meczowego studia już o 15:50 – późniejsze łączenia ze stadionem dosłownie co kilka minut.
Skoro piłkarze Rakowa znów wybiegają na boisko, do prowadzenia bezpośredniej transmisji na swojej antenie gotowa jest internetowa rozgłośnia RadioMarconi.pl. Początek meczowego studia już o 15:50 – późniejsze łączenia ze stadionem dosłownie co kilka minut. Popularność środowej relacji z meczu z Polonią Słubice zaskoczyła samych redaktorów radia. – Gdy zobaczyłem statystyki słuchalności, zrobiłem naprawdę wielkie oczy – przyznaje szef stacji, Piotr Kaźmierczak. – Okazuje się, że słuchało nas w środę jednocześnie ponad pół tysiąca osób, czyli niewiele mniej, niż było na stadionie. To rekord, jeśli chodzi o nasze piłkarskie transmisje. Wiele wskazuje na to, że część kibiców w ostatniej chwili zrezygnowała z bezpośredniego obserwowania gry piłkarzy i pozostała w domu, nasłuchując wieści z Limanowskiego na antenie RadioMarconi.pl. Warto w tym momencie wspomnieć, że w historii częstochowskiego sportu znane są przypadki klubów, niekoniecznie piłkarskich, które ograniczały do minimum radiowe relacje z wydarzeń „u siebie”, by niejako „zmusić” kibiców do przyjścia na stadion. – My idziemy zupełnie inną drogą – zapewnia Cezary Suchan, przedstawiciel Rakowa ds. promocji i marketingu. – Ufamy fanom naszej drużyny i wiemy, że jeżeli ktoś chce przyjść na mecz, to przyjdzie mimo wszystko. A jeśli ktoś z różnych względów nie może pojawić się na stadionie, my z naszej strony zrobimy wszystko, by mógł na bieżąco śledzić poczynania naszych zawodników. Właśnie dlatego tak bardzo zależało nam na bliskiej współpracy z naszymi przyjaciółmi z RadioMarconi.pl. Meczowe studio przed jutrzejszym spotkaniem Rakowa z Miedzią Legnica zacznie się tradycyjnie 10 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli około 15:50. Dla kibiców, którzy nie będą mieli dostępu do komputera, Częstochowski Portal Sportowy przygotował usługę telefoniczną RAKÓW_SMS_LIVE. >> Słuchaj RadioMarconi.pl >> Wejdź na Częstochowski Portal Sportowy