Ben i Xavier w ogniu pytań | Czerwona-niebieska lekcja w Cisiu

Piłkarze Rakowa Częstochowa środowy poranek spędzili w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Cisiu. Ben Lederman i Xavier Dziekoński odpowiadali na pytania uczniów i rozdawali autografy.

Na początku września Gustav Berggren i Kacper Trelowski odwiedzili szkołę w Wierzchowisku. Tym razem Ben Lederman i Xavier Dziekoński spędzili poranek z uczniami, którzy na co dzień uczęszczają do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Cisiu.

 

Na wstępie piłkarze opowiedzieli o tym skąd wzięła się u nich pasja do futbolu. Dzieci z Cisia dowiedziały się od kiedy Xavier broni dostępu do bramki oraz gdzie urodził się Ben. Zawodnicy zmierzyli się też z masą matematycznych rebusów.

 

Ben Lederman liczył, ile goli strzelili zawodnicy Rakowa w tym sezonie. Z kolei Xavier musiał sięgnąć głęboko do pamięci. Młody bramkarz został zapytany od kiedy gra w piłkę. Haczyk tkwił w tym, że czas musiał określić w liczbie miesięcy. Piłkarze Rakowa z łatwością i uśmiechem odpowiadali na matematyczne zagadki.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z CZERWONO-NIEBIESKIEJ LEKCJI

 

Przed nami kolejne Czerwono-Niebieskie Lekcje! Do zobaczenia w Twojej szkole.

---

Chcesz, żeby piłkarze Rakowa odwiedzili Twoją szkołę? Napisz do nas na [email protected]