Ben Lederman: Cieszę się, że trafiłem do Rakowa

- Każdego dnia czuje się coraz lepiej i pewniej w tej drużynie. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Rakowa. To był dobry ruch. Chcę się dalej rozwijać i stawać coraz lepszym piłkarzem - powiedział po sobotnim sparingu z Widzewem Łódź (2:2) Ben Lederman.

Jak nasz pomocnik podsumował swój występ w sobotnim sparingu?

- Pierwsze minuty tego spotkania były trudne dla naszej drużyny. Na szczęście dobrze zareagowaliśmy na stratę bramki i w całości zdominowaliśmy końcówkę pierwszej połowy, co dało nam prowadzenie. Żałujemy, że nie wygraliśmy, bo jesteśmy ambitni i zależy nam na zwycięstwach w każdym spotkaniu, ale w meczach kontrolnych nie to jest najważniejsze - powiedział Ben

 

Sparing z Widzewem był pierwszym meczem Iviego Lopeza w barwach Rakowa. Spytaliśmy Bena o to, jak współpracowało mu się na boisku z Hiszpanem. 

- Dobrze mi się grało z Ivim. Rozumieliśmy się na boisku bez problemu. To nasz pierwszy mecz w jednej drużynie, ale jestem pewien, że nasza współpraca będzie się rozwijać na coraz wyższym poziomie - dodał pomocnik. Trener Marek Papszun coraz częściej stawia na 20-latka. Jak ten młody zawodnik czuje się w naszym Klubie? 

- Każdego dnia czuje się coraz lepiej i pewniej w tej drużynie. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Rakowa. To był dobry ruch. Chcę się dalej rozwijać i stawać coraz lepszym piłkarzem - zakończył Lederman