Ben Lederman: dobrze zareagowaliśmy po stracie bramek

Po meczu z Wisłą Płock porozmawialiśmy z Benem Ledermanem. Zapraszamy do lektury wywiadu.

Co czujesz po tym trudnym meczu? Rozczarowanie, że zremisowaliśmy, czy radość, że udało się odrobić straty?

 

To duże rozczarowanie, bo mieliśmy wiele sytuacji. Straciliśmy dwie bramki, ale potem dobrze zareagowaliśmy. Jednak powinniśmy zacząć mecz od dobrej gry, a nie dopiero po stracie dwóch goli. To jest coś, co powinniśmy sobie przeanalizować i poprawić, ale uważam, że będziemy grali coraz lepiej w nadchodzących meczach.

 

W pierwszej połowie graliśmy dobrze i mecz mieliśmy pod kontrolą. Przeciwnik nie stwarzał sytuacji. Co stało się po przerwie w drugiej połowie?

 

Dominowaliśmy na boisku, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe i graliśmy dobrze, ale w pewnym momencie straciliśmy koncentrację i zostaliśmy za to ukarani. Po tym zareagowaliśmy właściwie. Nie możemy tracić koncentracji w żadnym momencie meczu, bo to kosztuje stracone bramki.

 

Dostałeś szansę gry od pierwszej minuty. Jak czułeś się fizycznie, bo wiemy, że nie tak dawno miałeś jeszcze problemy ze zdrowiem?

 

Cieszę się z powrotu na boisko. Myślę, że mogę dawać jeszcze więcej, ale za każdym razem staram się dać z siebie wszystko i chcę to kontynuować.

 

W następnej kolejce gramy z Górnikiem Zabrze. Z tym rywalem w tym sezonie gra nam się dobrze, bo wygraliśmy w lidze i w Pucharze Polski.

 

Tak, choć to zawsze trudny przeciwnik. Zajmują dobre miejsce w tabeli. Musimy zagrać swoją piłkę i wierzę, że wygramy.