Ben Lederman: krok po kroku nabieram rytmu meczowego

Ben Lederman po prawie 3-miesięcznej przerwie wrócił do gry po kontuzji. Pomocnik Czerwono-Niebieskich znalazł się w wyjściowej jedenastce na mecz ze Śląskiem Wrocław, a swój powrót może uznać za udany.

Ben, za tobą 3 miesiące przerwy. Wydaje się, że ten czas minął bardzo szybko, choć tobie pewnie się dłużył? 

 

- Tak, wiele osób mówi, że ten czas minął szybko, ale mi wydawało się, że trwało to długo. Starałem się jak najlepiej wykorzystać ten czas i poprawić się w innych aspektach mojej gry, żeby być jak najlepiej przygotowanym na powrót.

 

Wróciłeś do gry we Wrocławiu, gdzie Raków wygrał ze Śląskiem 2:1. Taki powrót musisz zaliczyć do udanych. 

 

- Tak, zawsze dobrze jest wrócić po kontuzji z wygraną. Czułem się dobrze na boisku i miałem duże wsparcie całego zespołu. To był dla nas ważny mecz, zagraliśmy dobrze i zdobyliśmy trzy cenne punkty. 

 

Jak czułeś się na boisku po takiej przerwie?

 

- Po tej długiej przerwie czułem się dobrze fizycznie, ale wciąż mogę się poprawić. Krok po kroku nabieram rytmu meczowego i staram się jak najlepiej pomagać drużynie.

 

W najbliższą sobotę zagramy z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Będziesz mógł zagrać przed naszymi kibicami. Czekasz już na ten mecz? 

 

- Tak, wciąż czekam na grę na naszym stadionie przed naszymi kibicami. Jeszcze tego nie doświadczyłem i nie mogę się doczekać sobotniego spotkania. W meczu we Wrocławiu kibice też byli świetni i dawali zespołowi duże wsparcie przez cały mecz.

 

Bilety na mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00.