Ben Lederman podpisał nowy kontrakt z Rakowem!

Ben Lederman podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Ben na Limanowskiego 83 trafił w lutym 2020 roku. Debiut w czerwono-niebieskich barwach zaliczył 20 czerwca 2020 roku w meczu z Wisłą Kraków, a swoją pierwszą bramkę zdobył 1 grudnia 2021 roku w pucharowym meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Łącznie w zespole Medalików zanotował dotychczas 67 występów, zdobywając 2 bramki i 4 asysty.

 

 

22-latek w ostatnich dwóch sezonach wspólnie z drużyną dwukrotnie świętował Puchar oraz Superpuchar Polski, a także wicemistrzostwo kraju. W obecnym sezonie zaliczył 16 występów i zapisał na swoim koncie 2 asysty.

  

 

- To dla mnie bardzo ważny moment. Raków dał mi bardzo dużo. Myślę, że ja też dałem sporo klubowi. To dobra relacja. Zrobiłem tutaj duży progres. Klub stale się rozwija i idzie do przodu. Przychodziłem tutaj mając dziewiętnaście lat. Minęły prawie trzy lata, a ja dalej dobrze się tutaj czuję - powiedział Ben Lederman. 

 

- Ben przez ostatnie trzy lata zrobił duży progres i ciągle się rozwija. Jest bardzo pracowity i ambitny. Liczymy, że jego boiskowa odwaga i kreatywność da kibicom wiele radości. Cieszymy się, że kolejne kroki w swojej karierze chce stawiać w Rakowie i wierzymy, że przed nim duża przyszłość - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

 

 

Ben, gratulujemy nowego kontraktu i życzymy kolejnych sukcesów!

 

#LEDERMAN2025