Bez bramek w meczu rezerw

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy mecz w rundzie wiosennej drugiej drużyny Rakowa przeciwko M.L.K.S. Woźniki. W zespole prowadzonym przez Andrzeja Wróblewskiego zadebiutowało trzech nowych zawodników: Tomasz Suchecki, Maciej Szymczyk i Krzysztof Marciniec.
Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy mecz w rundzie wiosennej drugiej drużyny Rakowa przeciwko M.L.K.S. Woźniki. W zespole prowadzonym przez Andrzeja Wróblewskiego zadebiutowało trzech nowych zawodników: Tomasz Suchecki, Maciej Szymczyk i Krzysztof Marciniec. Trener Rakowa II Andrzej Wróblewski przed meczem z M.L.K.S. spodziewał się zaciętego spotkania i nie pomylił się. Drużyna z Woźnik postawiła czerwono – niebieskim wysoko poprzeczkę i zwłaszcza w pierwszej połowie była bliżej zdobycia bramki. Za każdym razem na wysokości zadania stawał jednak bramkarz Rakowa – Mateusz Kos, który należał do najlepszych piłkarzy na boisku. – Grało mi się nieźle, ale nie chcę oceniać swojego występu, bo od tego są trenerzy. Ja robię swoje podczas treningów i cieszę się jeśli mogę pomóc drużynie swoją grą – powiedział po zakończeniu spotkania Kos. W tej części gry częstochowianom dopisało także szczęście, bo po strzale jednego z rywali – piłka trafiła w poprzeczkę. Sporo ożywienia do gry Rakowa wnieśli zawodnicy z szerokiej kadry drugoligowca, którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie: Mateusz Górecki, Kamil Witczyk i Adrian Świerk. Witczyk mógł nawet zdobyć bramkę, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. – Po przerwie zrobił się bardzo dobry mecz – ocenił Wróblewski. – Szkoda, że nie strzeliliśmy bramki, bo stworzyliśmy sobie co najmniej dwie dogodne sytuacje. Z dobrej strony zaprezentowali się zmiennicy, którzy uporządkowali grę i wprowadzili spokój przy rozegraniu piłki. Remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem – dodał szkoleniowiec. W drużynie Rakowa II zadebiutowało trzech nowych zawodników. Tomasz Suchecki z Orła Źlinice, Maciej Szymczyk z Metalu Rzeki Wielkie oraz Krzysztof Marciniec z Gromu Poczesna. Częstochowa (boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Limanowskiego), 27. marca – godz. 11 RAKÓW II – M.L.K.S. WOŹNIKI 0:0 RAKÓW II: Kos – Łysek Ż, Gajda, Sieradzki, Suchecki – Perliński (46. Górecki), Sobczyk (46. Witczyk) – D. Świerk (46. A. Świerk), Szymczyk, Walasek – Wiktorek (70. Marciniec).