Bezpośrednie relacje z Wrocławia

Patroni medialni naszego klubu tradycyjnie nie pozwolą, by częstochowscy kibice byli w trakcie jutrzejszego meczu ze Ślęzą pozbawieni aktualnych informacji z wrocławskiego stadionu. Najszerzej spotkanie transmitować będzie RadioMarconi.pl.
Patroni medialni naszego klubu tradycyjnie nie pozwolą, by częstochowscy kibice byli w trakcie jutrzejszego meczu ze Ślęzą pozbawieni aktualnych informacji z wrocławskiego stadionu. Najszerzej spotkanie transmitować będzie RadioMarconi.pl. Przed nami trzecia w tym roku ligowa konfrontacja podopiecznych Jerzego Brzęczka. Trzeci raz zagoszczą więc oni na antenie częstochowskiej rozgłośni on-line RadioMarconi.pl. – Jak zwykle przy okazji meczów wyjazdowych kibice mogą spodziewać się bardzo częstych łączeń, w odstępach najwyżej trzyminutowych – zapowiada szef stacji, Piotr Kaźmierczak. – Nasze sportowe studio, w całości skoncentrowane na potyczce Rakowa ze Ślęzą, rozpoczniemy w sobotę o godzinie 15:50. Natomiast dla wszystkich tych, którzy preferują tekstowe relacje live, tego typu usługę zaoferują przy okazji jutrzejszego meczu portale internetowe: sport.czest.pl oraz rakow.com.pl.