Bieżnia lekkoatletyczna przy Szkole Podstawowej nr 7. Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim!

Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. Dzięki wsparciu jednego z projektów, Szkoła Podstawowa nr 7 może zostać wyposażona w bieżnię lekkoatletyczną ze skocznią do skoku w dal.

Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023. Mieszkańcy Częstochowy mogą wesprzeć Szkołę Podstawową nr 7, w której Akademia Raków posiada klasy sportowe. 

 

Głosuj TUTAJ!

 

 

Zadaniem projektu nr 276 jest budowa skoczni w dal z trzytorową 60-metrową bieżnią tartanową przy Szkole Podstawowej nr 7 w Częstochowie. Obiekt ma służyć częstochowianom oraz dawać im nowe możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Celem projektu jest promocja zdrowego trybu życia poprzez organizację zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych. Przede wszystkim, realizacja z poprawi infrastrukturę sportową SP nr 7, do której uczęszcza wielu młodych zawodników Akademii Raków. 

 

Więcej o projekcie: TUTAJ

 

Wzięcie udziału w Budżecie Obywatelskim daje możliwość decydowania o tym, na co zostaną wydane środki publiczne. Dzięki temu mieszkańcy miasta mają realną szansę na rozwój swojego najbliższego otoczenia. W tym roku do rozdysponowania jest 9 468 489 złotych.

 

W procesie budżetu obywatelskiego może uczestniczyć każdy częstochowianin. Głosowanie trwa do 21 września 2023 roku. Poza stroną internetową można głosować również w stacjonarnym punkcie głosowania, który znajduje się przy ulicy Śląskiej 3/5 w Częstochowie.

 

Więcej szczegółów dotyczących głosowania można znaleźć TUTAJ.