Boulangerie nowym złotym sponsorem Rakowa!

Kończy się tydzień, ale to nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich kibiców naszego klubu. Czwartą firmą, która została nowym złotym sponsorem Rakowa, jest Boulangerie!

Boulangerie to piekarnia i kawiarnia we francuskim stylu, w której można zjeść śniadanie czy lunch oparty przede wszystkim na wypiekach prosto z pieca. Słodkie i słone wypieki można kupić także na wynos. Do wypieków serwowane są różne rodzaje kawy, herbaty i soków. Jest to nowe miejsce na kulinarnej mapie Częstochowy, cechujące się wyjątkowym klimatem i pysznymi produktami o wysokiej jakości. Boulangerie mieści się w Częstochowie przy ulicy Śląskiej 3/5.

Boulangerie z “Czerwono-Niebieskimi” jest od pół roku. Po tym okresie czasu jej właściciel, Artur Brędzel, zdecydował się na wstąpienie do grona złotych sponsorów Rakowa. Cieszymy się, że nowi partnerzy doceniają profesjonalne działania naszego klubu i chcą wspólnie z nami podjąć się wyzwania, jakim jest gra w LOTTO Ekstraklasie.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo relacjonującego przebieg podpisania umowy.

- Decyzja o nawiązaniu współpracy z Rakowem nie była podjęta na podstawie żadnych kalkulacji. Czułem w sobie, że chcę to zrobić i cieszę się, że mi się to udało - powiedział Artur Brędzel, właściciel Boulangerie.

Boulangerie dziękujemy za zaufanie i wsparcie w ciągłym rozwijaniu Rakowa!

Firmy Stolzle Częstochowa, Tadex S.C., Stork AG i Boulangerie to czterej nowi złoci sponsorzy naszego klubu. Głęboko wierzymy w to, że nasza współpraca będzie owocna i potrwa jeszcze wiele lat!