Byli reprezentanci Polski na Piłkarskiej Gwiazdce

Poznaliśmy pierwszych zawodników, którzy podczas turnieju, który odbędzie się 22. grudnia zasilą reprezentację Piłkarskiej Gwiazdki. 

Swój udział w zawodach potwierdził już Kamil Kosowski. Były piłkarz między innymi Wisły Kraków, Chievo Werona i Southampton ma na swoim koncie 52 występy w reprezentacji Polski.

Z kolei inny były kadrowicz (35 meczów z orzełkiem na piersi) Marcin Baszczyński w swoim sportowym CV ma zapisaną grę dla Ruchu Chorzów, Wisły czy greckiego Atromitosu Ateny. 

Tercet byłych reprezentantów zamyka Jacek Krzynówek, czyli zawodnik, który w przeszłości bronił barw Rakowa. Dużą część swojej piłkarskiej kariery Krzynówek spędził w Niemczech, gdzie był graczem Bayeru Leverkusen, FC Nurnberg, VFL Wolfsburg i Hannoveru 96. Pochodzący z Kamieńska zawodnik z wcześniej wspomnianej trójki ma najwięcej zapisanych gier w reprezentacji Polski, konkretnie 96, w których zdobył 15 bramek. 

XII Piłkarska Gwiazdka odbędzie się 22. grudnia w Hali Sportowej Częstochowa. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17.