Cały Raków na Narodowy! Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu na finał Fortuna Pucharu Polski

Ruszają przygotowania do finału Fortuna Pucharu Polski! Trwają zapisy na wyjazd na stadion PGE Narodowy, gdzie 2 maja zagramy z Lechem Poznań.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie od niedzieli, 10 kwietnia do piątku, 22 kwietnia.

 

Zapisać się na wyjazd można na kilka sposobów:

 

- Raków FanStore na stadionie

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej

- Medalik – Sklep Kibica

BILETY.RAKOW.COM

 

Bilet, koszulkę i smycz należy odebrać WYŁĄCZNIE w kasach stadionu w wyznaczonych terminach. Prosimy, by podczas kupowania biletu zapamiętać datę zakupu, z uwagi na fakt, że ich późniejszy odbiór odbywał się będzie partiami. Zachęcamy do śledzenia komunikatów klubu oraz Stowarzyszenia Kibiców „Wieczny Raków”, gdzie umieszczone będą informacje o możliwości odbioru biletu, koszulki i smyczy przez osoby, które dokonały zapisu we wskazanych dniach. Osoby spoza Częstochowy będą mogły odebrać bilet, koszulkę i smycz na specjalnym stanowisku pod stadionem PGE Narodowy w dniu meczu, ale będą mogły zgłosić się także do kas biletowych przy Limanowskiego 83, do czego gorąco zachęcamy.

 

Każdy kibic będzie miał możliwość wyboru jednego z trzech środków transportu. Ilość miejsc w transporcie zorganizowanym jest ograniczona, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę! Dostępne są dwa warianty cenowe:

- 99 zł (transport własny, bilet, koszulka, smycz)

- 199 zł (autokar lub pociąg specjalny, bilet, koszulka, smycz)

 

 

Przy zakupie biletów nie ma ograniczenia ilościowego, co oznacza, że jedna osoba może dokonać zakupu także dla innych osób.

 

Istnieje możliwość zapisów grupowych. Zgłoszenie należy wówczas kierować na adres mailowy [email protected], a w pliku excell wpisać kolejno:

- imię

- nazwisko

- numer osoby kontaktowej

- PESEL

- rozmiar koszulki

- rodzaj transportu (autokar/pociąg specjalny/transport własny)

 

W razie pytań odnośnie zapisów grupowych, można kontaktować się pod klubowym numerem telefonu 34 323 54 62.

 

 

Specjalna, dedykowana temu wydarzeniu koszulka #WracamyPoSwoje dostępna jest w następujących rozmiarach:

- dziecięce - 110, 122, 134, 146, 158

- dla dorosłych - S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

  

Wyjazd na finał Fortuna Pucharu Polski to duże wyzwanie dla całej naszej społeczności. Reprezentujmy godnie czerwono-niebieskie barwy podczas jednego z najważniejszych meczów w historii Rakowa!

 

Cały Raków na Narodowy!

 

#WracamyPoSwoje