Chrobry Głogów – Raków 1:0 (0:0)

Piłkarze Rakowa przegrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1. Częstochowianie stracili bramkę w 68. minucie meczu. – Musimy wyciągnąć z tej porażki wnioski – skomentował po zakończeniu spotkania trener Rakowa Jerzy Brzęczek.
Piłkarze Rakowa przegrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1. Częstochowianie stracili bramkę w 68. minucie meczu. – Musimy wyciągnąć z tej porażki wnioski – skomentował po zakończeniu spotkania trener Rakowa Jerzy Brzęczek. CHROBRY GŁOGÓW – RAKÓW 1:0 (0:0) 1:0 Szczepaniak (68, bez asysty) SĘDZIOWAŁ: Tomasz Białek (Drezdenko). ZÓŁTE KARTKI: Michalec (Chrobry) – Góra, Strzelecki, Buczkowski (Raków). WIDZÓW: 1100. CHROBRY: Rzepecki – Samiec, Szałek, Michalec, Ilków-Gołąb – Janeczko (42. Ciechański), Gancarczyk (55. Ulatowski), Hałambiec, Machaj (81. Niewieściuk) – Sędziak, Szczepaniak (77. Ziemniak). RAKÓW: Wróbel – Soczyński, Byrtek, Góra, Strzelecki – Napora, Ogłaza, Kowalczyk, Buczkowski (88. Krupa) – Brzęczek (46. Czerwiński) – Retlewski (85. A. Świerk). Fot. www.chrobry-glogow.pl