[CLJ] Druga kolejka CLJ. Przełożona inauguracja sezonu trampkarzy

W najbliższy weekend o ligowe punkty wciąż powalczą tylko dwie drużyny Rakowa grające na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów. Inauguracja sezonu trampkarzy została przełożona na 30 sierpnia.

CLJ U-19 

 

Po porażce 2:3 z Cracovią podopieczni Sebastiana Żebrowskiego będą chcieli zrehabilitować się w meczu z Polonią Warszawa. Czarne Koszule to 9. drużyna ubiegłego sezonu. Stołeczny zespół w pierwszej kolejce bieżącej kampanii zremisował 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Kraków.  

 

W poprzednim sezonie w konfrontacjach Rakowa z Polonią wygrywali goście. W Warszawie podopieczni Adama Studnickiego zwyciężyli 4:3. W Częstochowie Czarne Koszule wzięły rewanż, wygrywając 3:1. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zanotował wtedy Mateusz Głowiński. 

 

Sobotni mecz zostanie rozegrany na boisku przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Początek spotkania o 12:00. 

 

 

 

CLJ U-17 

 

Drużyna prowadzona przez Michała Mizgałę po udanej inauguracji zagra przed własną publicznością z Wartą Poznań.  Po pierwszej kolejce obie drużyny mają komplet punktów. Zespół z Poznania rozpoczął sezon od wygranej 1:0 z Lechią Gdańsk, dzięki czemu po pierwszej serii gier zajmuje w tabeli 5. pozycję.  

 

W poprzednim sezonie Warta zajęła w klasyfikacji 8. lokatę. Warciarze zdobyli 46 punktów i spokojnie uplasowali się w środku stawki. Ostatnie mecze Rakowa U-17 z Wartą kończyły się pozytywnie dla Medalików. W Poznaniu Częstochowianie zremisowali 1:1, a przy #L83 wygrali 2:1 po golach Leona Ziętka i Tobiasza Mrasa. 

 

Spotkanie rozgrywane w ramach 2. kolejki CLJ U-17 odbędzie się w sobotę o 12:00. Piłkarze zagrają na boisku bocznym przy ul. Limanowskiego 83. 

 

 

 

CLJ U-15 

 

Trampkarze Rakowa mieli zainaugurować sezon w najbliższą sobotę o 13:00 meczem ze Śląskiem Wrocław. Na inaugurację przyjdzie im jednak poczekać, ponieważ spotkanie zostało przełożone na 30 sierpnia. Podopieczni Adama Studnickiego rozpoczną kampanię w niedzielę, 27 sierpnia meczem z Miedzią Legnica.