[CLJ] Dublet Mrasa ozdobą weekendu

Ostatni weekend marca najlepiej będą wspominać piłkarze prowadzeni przez Tomasza Ligudzińskiego. Zespół U-15 wygrał 3:0 z FC Wrocław Academy, a dwie bramki zdobył Tobiasz Mras.

CLJ U-18 Gwarek Zabrze - Raków 1:0

Drużyna U-18 wyjechała do Zabrza, gdzie o ligowe punkty walczyła z zespołem Gwarka. Rywal Czerwono-Niebieskich przed tą kolejką zajmował ostatnie miejsce w rozgrywkach CLJ U-18. Z kolei Raków przystępował do meczu po porażce 1:4 z Górnikiem Zabrze.

Zabrze nie będzie kojarzyło się Czerwono-Niebieskim najlepiej. Tym razem lepszy okazał się miejscowy Gwarek. W 17. minucie piłkę do własnej bramki skierował jeden z zawodników Rakowa.

CLJ U-17 Śląsk Wrocław - Raków 0:0

Aż dwie drużyny spędziły weekend we Wrocławiu. Pierwsi granie rozpoczęli podopieczny Adama Studnickiego. W Młodzieżowym Centrum Sportu "Sztabowa" równo o 16:00 rozległ się pierwszy gwizdek oznaczający początek spotkania pomiędzy Śląskiem a Rakowem. Mimo prób z obu strony wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

CLJ U-15 FC Wrocław Academy - Raków 0:3

W drugim wrocławsko-częstochowskim starciu mierzyły się zespoły FC Wrocław Academy z Rakowem Częstochowa U-15. Gdy arbiter chciał już kończyć pierwszą połowę, do piłki dopadł Maciej Ruszkiewicz i otworzył wynik spotkania.

Drużyna Tomasza Ligudzińskiego z animuszem rozpoczęła drugą część meczu, ale na gole trzeba było poczekać do 70. minuty. Wtedy Kacper Tomzik podał to Tobiasz Mrasa, a ten strzelił drugiego gola dla Czerwono-Niebieskich. Niespełna dziesięć minut później Mras drugi raz wpisał się na listę strzelców. Raków wygrał 3:0