[CLJ] Dwa domowe mecze i wyjazd do Szczecina

W sobotę czekają nas trzy mecze drużyn w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Zespoły U-15 i U-17 zagrają u siebie, drużyna U-18 uda się na daleki wyjazd do Szczecina.

U-18 

 

Zawodnicy trenera Marcina Salamona powalczą o trzy punkty z Pogonią Szczecin. Oba zespoły sąsiadują aktualnie w tabeli, zajmując 10. i 11. miejsce. Szczecinianie tracą do Rakowa 4 punkty i nawet w wypadku wygranej nie wyprzedzą Czerwono-Niebieskich. Jesienią przy Limanowskiego padł bezbramkowy remis. Początek sobotniego meczu w Szczecinie o godzinie 12:00. 

 

 U-17 

 

Piłkarze drużyny U-17 mogą być w dobrych humorach po ostatniej wygranej 5:1 z Zagłębiem Sosnowiec. W nadchodzącej kolejce na podopiecznych trenera Adama Studnickiego czeka domowe spotkanie z FC Wrocław Academy. Drużyna z Dolnego Śląska traci w ligowej tabeli do liderującego Rakowa 7 punktów. Ostatni mecz obu zespołów miał miejsce 5 marca. Czerwono-Niebiescy wygrali we Wrocławiu 4:0, a bramki strzelali Miłosz Rogula, Łukasz Józefczyk i dwie Mateusz Głowiński. Pierwszy gwizdek przy #L83 rozbrzmi w sobotę w samo południe. 

 

U-15 

 

Najmłodsza z drużyn Rakowa grających na poziomie CLJ ugości w sobotę zespół Chrobrego Głogów.  Nasz najbliższy rywal traci do zajmującego trzecią lokatę Rakowa 2 punkty, lecz ma jeden rozegrany mecz więcej. Będzie to pierwsza konfrontacja tych drużyn w bieżącym sezonie. Zapraszamy na #L83 w sobotę. Mecz startuje o godzinie 15:00.