[CLJ] Dwa mecze CLJ w sobotę. Spotkanie Rakowa U-19 z Legią Warszawa przełożone

Wszystkie mecze drużyn Rakowa grających na szczeblu CLJ zaplanowane były na sobotę 24 września. O punkty nie zawalczą jednak juniorzy starsi, których mecz odbędzie się w innym terminie.

CLJ U-19 

 

Podopieczni Adama Studnickiego mieli zagrać z Legią Warszawa w sobotę o 12:00 przy Limanowskiego 83. Nowy termin rozegrania meczu został ustalony na 5 października. 

 

CLJ U-17 

 

Zawodnicy Sebastiana Żebrowskiego zagrają w najbliższej kolejce z Pogonią Szczecin. Będzie to konfrontacja drużyn zajmujących dwa czołowe miejsca w tabeli CLJ U-17. W sześciu kolejkach Raków zgromadził na koncie 16 punktów, o jeden więcej niż Portowcy. Czerwono-Niebiescy mają także lepszy bilans bramek, który w ich wypadku wynosi +19. 

 

W ubiegłym sezonie zespoły grały w innych grupach, toteż nie rywalizowały ze sobą. Początek meczu w Szczecinie w sobotę o 12:00. 

 

CLJ U-15 

 

Najmłodsza z drużyn Rakowa grających na szczeblu CLJ zmierzy się w sobotę z Górnikiem Zabrze. Podopieczni Piotra Lenartowskiego po pięciu kolejkach zajmują 4. miejsce w lidze z dorobkiem siedmiu punktów. Trzeba jednak pamiętać, że Czerwono-Niebiescy mają do rozegrania zaległe spotkanie z Zagłębiem Lubin. Piłkarze z Zabrza zdobyli do tej pory 10 "oczek" i przewodzą ligowej tabeli.

 

Minionej wiosny zespół Górnika Zabrze nie dał szans rywalom i wygrał wszystkie czternaście meczów, w tym oba z Rakowem. Czerwono-Niebiescy przegrali u siebie 0:6, a w Zabrzu 1:4.  

 

Sobotni mecz rozegrany zostanie na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy #L83. Spotkanie rozpocznie się o 12:00. Przypominamy, że na obiekcie trwają prace modernizacyjne, w związku z tym wszystkie mecze CLJ odbywają się bez udziału publiczności.