[CLJ] Dwa wyjazdy i domowy mecz z Odrą Opole

Nadchodzą kolejne emocje w Centralnej Lidze Juniorów, w której o kolejne ligowe punkty powalczą drużyny Rakowa Częstochowa.

U-18

 

Nasza najstarsza drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów w niedzielę uda się do Zabrza na mecz z Górnikiem. Podopieczni trenera Marcina Salamona znajdują się aktualnie na 4. miejscu w tabeli. Nasi rywale plasują się natomiast na 14. lokacie. W rundzie jesiennej Czerwono-Niebiescy wygrali 2:1 po bramkach Łukasza Makarskiego oraz Adriana Krysika. Pierwszy gwizdek w Zabrzu o godzinie 12:00.

 

U-17

 

O 3 z rzędu zwycięstwo zagra zespół prowadzony przez trenera Adama Studnickiego, który przewodzi w ligowej tabeli na początku rundy wiosennej. Nasza drużyna w ostatnich spotkaniach pewnie wygrywała z FC Wrocław Academy (4:0) oraz Miedzią Legnica (8:3). W niedzielę Czerwono-Niebiescy zagrają z Odrą Opole, która na wiosnę jeszcze nie zapunktowała. Początek meczu przy Limanowskiego o godzinie 12:00. 

 

U-15

 

W sobotę w Lubinie z Zagłębiem zagra najmłodsza drużyna Czerwono-Niebieskich, występująca w Centralnej Lidze Juniorów. Nasi rywale wiosnę rozpoczęli od dwóch zwycięstw, częstochowianie natomiast wywalczyli dotychczas 4 punkty. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 14:30.