[CLJ] Dwa wyjazdy i jeden mecz domowy

Przed drużynami Rakowa kolejne wyzwania w Centralnej Lidze Juniorów. Zespoły U-18 i U-17 o punkty zagrają na wyjeździe, domowy czeka natomiast drużynę U-15.

U-18

 

Sobotnie zmagania w Centralnej Lidze Juniorów rozpocznie drużyna do lat osiemnastu. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z aktualnym liderem -  Cracovią Kraków. Nasi rywale zgromadzili do tej pory 22 punkty, wygrywając 7 meczów, notując 1 remis oraz przegrywając 2 spotkania. Pierwszy gwizdek o godzinie 12:00 w Krakowie. 

 

U-17

 

Godzinę później podopieczni Adama Studnieckiego rozpoczną wyjazdowe starcie z Górnikiem Zabrze. Po ostatnim zwycięstwie z Odrą Opole, częstochowianie awansowali na 2. miejsce w tabeli. Zespół Górnika znajduje się piętro niżej, tracąc do nas 2 punkty. W obecnym sezonie zabrzanie odnieśli 6 zwycięstw, zanotowali 1 remis oraz dwukrotnie schodzili z boiska z goryczą porażki.

 

U-15

 

Ostatnia na boisko wyjdzie drużyna Piotra Bartyzela, która na własnym boisku zmierzy się z FC Wrocław Academy. Wrocławianie wywalczyli dotychczas 9 punktów, na które złożyły się 3 wygrane. Ponadto nasi sobotni rywale ponieśli 6 porażek. Aktualnie zajmują 6. miejsce w tabeli i tracą jedno "oczko" do Czerwono-Niebieskich. Początek meczu o godzinie 15:30.